• Türkiye'nin En Büyük Ödüllü Nakliyat Firması

  • 0(532) 136 45 37 pbx

Ofis Büro Nakliyat

Ofisleri ve büroları yeni adreslerine sorunsuz bir şekil de nakliyesini gerçekleştirmeyiz.

Ofis Büro Nakliyat

OFİS BÜRO TAŞIMACILIK

Ofisleri ve büroları yeni adreslerine sorunsuz bir şekil de nakliyesini gerçekleştirmeyiz. Eğer bir ofisiniz varsa ve kaliteli iş sunan bir firma arıyorsanız Şahinler NAKLİYAT size en iyi hizmeti sunmak için hizmet veriyor olacaktır.

Firmamızın temal amacı müşteri memnuniyetidir. Tüm hizmetlerimizi bu görüş çerçevesinde sunmaktayız.

Ofis nakliyesin de önce ekspert elemanımız ofise gelerek ofis eşyaları ve yeni adres hakkında kısa bir ön araştırma yapar.

Bu ön araştırmaya göre fiyat verilir. Fiyat müşterimiz tarafından kabul edildiği takdir de nakliyat hizmeti verilmeye başlanır. Önce deneyimli personel kadromuz işlerin düzenli gelişmesi adına ofisin dosya ve arşivlerini pet graft kağıtlar ile paketlendirir ve müşterinin isteği doğrultusunda numaralandırır.

Dosya ve arşivlerin araca yerleştirilmesinden sonra tecrubeli elemanlarımız elektronik eşyaları ve mobilyaları titizlikle paketleyerek nakliyat aracına sabitler.

Ofisteki küçük eşyalar da kolilere yerleştirilir. Eğer ofis zemini halıflex ya da halılar ile kaplıysa demonte elemanlarımız halıları zarar vermeden söker ve araca yerleştirir.

Değerli İş Ortaklarımızdan Bazıları