• Türkiye'nin En Büyük Ödüllü Nakliyat Firması

  • 0(532) 136 45 37 pbx

Evden Eve Nakliyat Öncesi

Evden eve nakliyat öncesinde yapmanız gereken önemli hususlar

Evden Eve Nakliyat Öncesi

EVDEN EVE NAKLİYAT ÖNCESİ

Taşınmadan önce evinizde yapmanız gereken bazı düzenlemeler vardır, bunları yaptığınız takdirde çok rahat bir şekilde taşınacak ve sorunsuz taşınmanın rahatlığını yaşayabileceksiniz.

Öncelikle taşınmadan bir hafta önce evinize gelen tüm yayın ve benzeri uygulamaların üyeliğini kapattırmalısınız.

Taşınma günü bina içerisinde veya çevresinde herhangi bir tadilat işlemi yapılıp yapılmayacağını öğrenmeli ve nakliyat aracının binaya ne kadar yaklaşabileceğini bize bildirmelisiniz.

Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi elektrikli ev aletlerini bir gün öncesinden elektrikten çekmeli ve içini boşaltmalısınız.

Ekibimiz geldiğinde personelimiz eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme işlemlerine tabi tutacaktır.

Taşıma sırasında kullanılan ambalaj malzemesi de taşıma fiyatını etkileyen etkenler arasında yer almaktadır. Eğer kalitesiz bir Adana nakliyat firması ile çalışacak olursanız, ambalaj kalitesi ve taşınma ücreti olabildiğince düşük olacaktır fakat bu durum eşyalarınızın zarar görmesine yol açabilmektedir.

Taşınma gününden kış aylarında bir hafta önce, yaz aylarında ise 2 hafta önce taşınmak istediğinizi bize bildirmeniz gerekmektedir, böylece ekspertiz hizmetimizden faydalanabilecek ve yeni evinizde aynı gün içerisinde kahvenizi yudumlamaya başlayabileceksiniz…

Değerli İş Ortaklarımızdan Bazıları