• Türkiye'nin En Büyük Ödüllü Nakliyat Firması

  • 0(532) 136 45 37 pbx

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat ile 20 kata kadar çıkabilen sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Asansörlü Nakliyat

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinin en önemli aşaması hiçbir eşyanızın zarar görmeden kusursuzca taşınmasıdır. Bu işlem biraz maliyetli bir taşınma türüdür ama eşyanızın da zarar görmeden kusursuzca taşınması için yapılabilecek bir işlem türüdür.

Şahinler Nakliyat olarak asansörlü taşım araçlarımızın boy olarak uzunluğu 40mt ve 60 metre arasında değişiklik göstermektedir. Bu da şu ki 20 kata kadar çıkabilen asansörlerimizle mobilya, beyaz eşya ve tüm diğer elektronik eşyaların rahatlıkla taşınabileceği anlamına gelmektedir.

Asansörlü eşya taşıma sistemi normal taşınma hizmetinden daha iyi olduğu kanıtlanmıştır. Çünkü yüksek katlarda oturan kişiler apartman asansör olmadığında apartman içerisinde eşyalar taşınacağı için zarar görme payı oldukça yüksektir. Asansör sistemiyle daha hızlı ve güvenli olarak taşınabileceksiniz.

Asansörlü nakliyat sistemi ile taşınmak istiyorsanız muhakkak taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir. Taşınacağınız evin önüne gelen asansörün kurulum açısından zor olması veya asansör yanaşabileceği yerin olmaması büyük sıkıntı çıkaracaktır. Muhakkak nakliye öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak eşyalarınız için uygun ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi, kaç kişilik personelin eviniz içinde görev alacağı, hangi taşıma aracının geleceği gibi hususlar değerlendirilerek size uygun program yapılması gerekmektedir.

Asansörlü ev, ofis eşya taşımacılığı hakkında detaylı bilgi almak için günün her saati müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık ile müşterilerimize taşınma kolaylığını ve profesyonelliğini sunmaktayız.

Değerli İş Ortaklarımızdan Bazıları