• Türkiye'nin En Büyük Ödüllü Nakliyat Firması

  • 0(532) 136 45 37 pbx

Kargo Parça Eşya Nakliyat

Günlük ve aylık olarak Türkiye geneline komple ve parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Parça Eşya Taşımacılık

KARGO PARÇA EŞYA NAKLİYAT

Şahinler Nakliyat olarak sizler için hizmette sınır tanımıyor profesyonel olarak her alan içerisinde eşya taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Günlük, haftalık ve aylık olarak Türkiye genelinde düzenlemiş olduğumuz parça eşya taşımacılık hizmetlerinde talep etmiş olduğunuz adresten eşyalarınızı alıyor, yeni adresine teslim ediyoruz.

Parça eşyalar nelerden oluşmaktadır? Bekar eşyası, çeyiz eşyası, öğrenci eşyaları, koltuk, buzdolabı vb. türdeki eşyalardan oluşmaktadır. Son model kapalı çelik kasa taşıma araçlarımız ve 50’ye yakın personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşıma kurallarını en iyi şekilde yerine getirerek müşteri memnuniyetini üst seviyede tutup profesyonel parça eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Parça eşyaların taşınma öncesinde dikkatli olarak paketlenmesi ve araca yükleme yapıldıktan sonra ise sigorta kapsamı altında taşınması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Parça ev, ofis taşımacılığı oldukça zor bir iştir ve tamamen entegre olarak taşımacılık yapmak, koordinasyonlu bir şekilde hareket etmek gerekmektedir.

Parça eşya transferi talep ettiğinizde günün her saati ücretsiz eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu adrese gelerek eşyalarınızı inceler ve şehir içi, şehirler arası eşya gönderimi yapmaktadır.

Şahinler Nakliyat tarafından taşınan tüm eşyalarınız sigorta kapsamı altında taşınmaktadır. Diğer illerde şubesi bulunan taşıma firmamız sizler için en iyi kolaylığı sağlayacaktır.

Değerli İş Ortaklarımızdan Bazıları