• Türkiye'nin En Büyük Ödüllü Nakliyat Firması

  • 0(532) 136 45 37 pbx

Eşya Depolama

Eşya depolarımız kamera kayıtlı, güvenlikli ve geniş kapsamlı sigorta kapsamında bulunan depolardır.

Ev Eşya Depolama

EV EŞYA DEPOLAMA

Evden eve nakliyat alanında çalışma faaliyetlerini sürdüren Şahinler Nakliyat evden eve nakliyat’ta olan tecrübelerini eşya depolama alanında da başarıyla sergilemektedir. Şahinler bölgesinde profesyonel, kaliteli, güvenilir depolama firması arıyorsanız eğer çözümü firmamızda bulabilirsiniz.

Eşya depolarımızın 7/24 güvenlik kamerası ile izlenilmekte olup güvenlik görevlileri tarafından sürekli korunmalı depodur. Şuanda mevcut 500 ailenin eşyası bulunan depomuzda yeterince alan da bulunmakta olup her türlü talebi karşılmaktadır.

Deprem, terör, sel, yangın gibi olumsuz durumlara karşı sigorta kapsamı içerisindedir. Depomuza götürülen her bir eşya parçası özenli olarak kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Aylık ve haftalık olarak deponun temiz kalması için uğraş gösteren şirketimiz anlaşmalı çalışmış olduğumuz ilaçlama firmaları tarafından depolanmaktadır.

En uygun fiyatlarla depolama hizmeti veren Şahinler Nakliyat eşyalarınızı sağlıklı koşullar altında uzun vadeli dönemleri tahmin ederek eşyanızın en iyi şekilde muhafaza etmektedir.

Eşya depomuz 5 dönüm arazi üzerine kurulmuş 1000m2 zemin üstüne oturtulmuş depodur. Depo içerisinde her yer kısım kısım ayrılmış olup kapalı alan üzerine kurulmuştur.

Kiralık eşya deposu aradığınızda Adana’da her zaman yanınızdayız. Atmaya kıyamadığınız veya eşyalarınızı koyacak yer bulamadığınızda bizimle iletişime geçerek eşyalarınızı her zaman muhafaza etmeye hazırız. Depolama hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Değerli İş Ortaklarımızdan Bazıları